Menu
hakkımızda

Epigram Tasarım Mimarlık

EPiGRAM Tasarım ve Mimarlık, çeşitli ölçeklerdeki tasarım ihtiyaçlarını, çok disiplinli ele alan bir anlayış ile, yerle ve insanla ilişkileri verimli üretimler yapar. Yapılan mimari ve tasarım üretimlerinin, kentin kültürel ve sosyo-ekonomik durumuna katkı yapmasını önemser. Sade, insancıl, yenilikçi, sürdürülebilir tasarım ölçütlerini benimseyen ekip, bütüncül tasarım anlayışı ile projelerini hazırlar. Ortaya konulan ürünlerin, yere özgün, insani ve çevresel ihtiyaçları sağlamanın ötesinde, sosyal ve yapısal çevreyi geliştirici olması amaçlanmaktadır.

Süregelen tecrübesini 2015 yılında İstanbul’da kurdukları tasarım ofisine aktaran ekip, tasarım ögelerinin kente ve insana eklemlenmesini hedefler. Bu doğrultuda, yere özgülük, sosyo-kültürel bütünlük ve çağcıl ihtiyaçların araştırmalarını yapar. Çatısı altındaki tasarimyarismalari.com yarışma portalı ve Şehrine Ses Ver Disiplinlerarası Üretim Arayüzü sosyal girişimleri ile disiplinlerarası paylaşım ve gelişim sağlayacak yayınlar, atölyeler, geziler düzenler, araştırma projeleri hizmetleri verilir. Tasarımın gelişimi sürecinin çok ayaklı olmasından hareketle, öngörüş açmak ve yaratıcı ortak üretim alanları sağlayacak deneysel etkinlik içerikleri oluşturur. Yenilikçi fikirlerin, toplumsal gelişime olanak verecek alanların tasarımlarının, geleceği kuracağına inanır.

* epigram : kısa, keskin zeka ürünü, nükteli yazıt.

EPiGRAM Design & Architecture aims to design the products according to the needs at various scales with interdisciplinary approach. We believe that spaces which support social progress designed with innovative ideas will set the future. We carry out the studies of socio cultural unity and pragmatic necessities during the design process.
Our team who has minimal, humane, innovative, sustainable design criteria works with an apprehension of holistic design. In addition to our design projects, we do publications, workshops and tours. Tasarımyarısmaları.com, about design competitions and “Give Sound of Your City/ Sehrine Ses Ver”, a social design enterprise are also under our roof.

web-hakkimizda2
epigram ofis

Hizmetler

Mimarlık

Çağdaş ihtiyaçlara, yaşama kültürüne uygun, insancıl çözümler üretir.
Mimarlık

İstanbul Kültür Üniversitesi Yeni Yerleşkesi Davetli Mimari Proje Yarışması

Read more

Kentsel Tasarım

Kentlerin sürdürülebilir, erişilebilir kullanımlarına uygun, yaşayanları sosyo-kültürel olarak geliştirecek, yöresel değerleri önemseyen tasarımlar yapar.
Mimarlık

Erzincan Çarşı ve Sosyal Odaklar Konsept Projeleri

Read more

Araştırma

Tasarım, kültürel sürdürülebilirlik, sosyal tasarım ve katılımcılık konularında çok disiplinli araştırmalar yapar.
Araştırma

Düşlerinle Gel Etkileşimli Kent Panosu

Read more

Endüstriyel Tasarım

Sade, yenilikçi, uygulanabilir çizgilerle, etkin çözümler sunar.
Endüstriyel Tasarım

FLUID Bekleme Mobilyası

Read more

Ekibimiz

Merve Akdağ Öner
Merve Akdağ Öner
Mimar - Kurucu Ortak
Ertunç Öner
Ertunç Öner
Endüstri Ürünleri Tasarımcısı - Kurucu Ortak
M. Göktuğ Dedeoğlu
M. Göktuğ Dedeoğlu
Y.Mimar
Erdinç Öner
Erdinç Öner
İnşaat Yüksek Mühendisi
Kübra Cenk
Kübra Cenk
Grafik Tasarımcı

Bizimle çalışmak ister misiniz?